11 Sex Positions Pretty Much Guaranteed To Help You Orgasm

Rotaļlietu piederumi
https: //www.youtube.com/watch? v = DomrGt7TTSA
mini vibrators “platums =” 258px “alt =” 11 seksa pozīcijas diezgan Daudz garantēts, lai palīdzētu jums orgasms “/> Seksa pozām, kas liek jūtaties tuvāk savam partnerim , ir tik ieguvumi . Starp saikni un intimitāti jautājums, jūs neesat vienkārši vīrieši ir vienkārši tikpat nepareizi informēti kā dāmas .
https: //www.youtube.com/watch? v = jwAAYk5QJak
“Viņš ienāk tevī tā kā stāv starp jūsu kājām, turoties pie gurniem, lai iegūtu sviras.” Jūs varat atpūsties pēdas uz viņa pleciem vai uz malas no galda . Tā kā viņš stāv, viņa rokas var brīvi insultēt jūsu ķermeņa uzbūvi, ”saka Brame. “Un viņš atrodas perpendikulārā leņķī, private , nekā pareizi uz jums augstumā, padarot viņu vieglāku pieskarties jūsu klitors, netraucēts. ”Lai palielinātu izredzes uz orgasmu, savelciet un paceliet augšup savu pakausi, kas būs uzlabot iegurņa spriedzi un asinis plūsma uz valstību. Kāpēc tradicionālā perorālā poza ir tik graboša laba?

natural contours . Sexy LingerieJums var būt orgasms pat tad, kad smadzenes ir mirušas


Es jau uzzināt par vairāk pozīcijām, nekā man jebkad būs iespēja mēģināt – neviena no tām „garantija ”mans orgasms. Ja es kādreiz meklējot vienu citu vietu, lai neierastos , es zināšu vieta meklēt jūs. Līdz tam manas ziņu plūsmas GTFO. accessories pārliecināt meitenes – no kurām lielākā daļa jau zina caur pieredzi , ka viņu klitors ir iespējams, visvairāk uzticams ceļu uz orgasmu – ka viņiem ir svēts grāls, viņu vagīnās ir veida gaisma.

astoņi padomi, kā nodarboties ar seksu, apmeklējot ģimeni brīvdienās


Tā vietā izmēģiniet jaunus kas varētu būt garantēts piedāvāt jums orgasmu. Lai gan jūs vislabākais . Šai pozīcijai , jums vajadzētu jāatrodas perpendikulāri savam biedram , un jums jābūt jūsu atkal kopā ar viņu iet cauri jums ar viņa aspektu. Tad novietojiet uzskatiet par vienu no kājām starp viņa un otru , kas pārklāts pār viņa gurniem.
“Kamēr jūsu atkal, ielieciet spilvenu zem dibena, paceliet gurnus, un saražojiet kājas uz augšu un atkal pret