5 Top Sex Toys for Double Penetration

Zeķubikses bez kājiņām

https: : //www.youtube.com/watch? v = 3N85qE1ub8Q
https: / /www.youtube.com/watch?v=a6ysnOIzHzs
 5 top seksa rotaļlietas divkāršai iespiešanai Shockspot padara “izdrāztās mašīnas no izvēles ” vietnei fuckingmachines.com, kas ir porno studija veltīta dzimumakta mašīnu sižetiem. Šīs mašīnas var būt arī ļoti efektīvas, visefektīvākajām sekss mašīnas var pārsūtīt dildo ar ātrumu 10 virzieni sekundē. The One Thing A Guy Should Do To Be Amazing In BedStarp tām tagad ir pašpiedziņas šūpošanas dzimumakta mašīnas, vibrējošas seglu mašīnas, vilinošas dildo fuck mašīnas, un katra atlase. Pirmo reizi, kad saskāros ar dzimumakta mašīnu, bija vairāk nekā pirms 10 gadiem atpakaļ , kopš tie laiki seksa mašīnu pasaule ir eksplodējusi desmitiem dažādu kategoriju .
Muguras spraudņi parasti ir jauki sāktu ar dubultu iespiešanos, jo daudzi ir paredzēti atkārtotai uzstādīšanai vietā tiklīdz tiek ievietoti kā sfinkteris muskuļu audi aizveriet uz plānas kakla daļa spraudņa. How To Have The Best Hand Job Ever varat atklāt daudz vairāk dati par dibena spraudņiem mūsu iepriekšējā tīmekļa žurnāla ierakstā, šeit .
Universāls un leņķisks kas jums palīdzēs sasniegt vairāk patīkamu augstumu, šis dvīņu vibrators piegādēm maksts un anālās atveres stimulēšanu vienlaicīgi. Šī rotaļlieta ir aprīkota ar 10 ātrumiem un izgatavota no 100% hipoalerģiska silikona, šī rotaļlieta ir lieliska izvēle dubultā iespiešanās.

Vairāk no seksa un attiecībām


Tā kā labi kā to saprātīgās īpašības, galvenā pārdošana punkts stikla dzimumakta rotaļlietas ir viņu redzamais burvība. Plus Size Bras and Bra Sets seksa rotaļlietas ir parasti izgatavotas no caurspīdīga medicīniska līmeņa borosilikāta stikla (“ciets stikls”). Šis drošs rūdītais īpaši tips nav indīgs un būs un var pretī līdz pārmērīga temperatūra, papildus fiziskam triecienam bez neapdraudot tā strukturālo integritāti.
Zirglietas var būt pielāgojamas augstākai atbilstībai un ērtībai . Aklās acs un roku dzelžu ieviešana seksā ir nesāpīgs pieeja, lai atvieglotu sevi] vai nelabprāt asociētais rotaļlietās dzimumakts. Nipple Clamps un pārtraukums, kad atsakāties no kontroles savam partnerim un nododaties viņu seksuālajām kaprīzēm var būt ārkārtīgi satraucoši. Scarlett Kitten aizsietām acīm un ierobežotājiem iekļaujiet aproces abiem plaukstas un potītes, paceļot erotiku šļakats bez lēkājot pa labi uz vairāk iebiedējošām pasaulēm.
Ja dubultā iespiešanās tiek sadalīta starp maksts un anālo atveri, maksts siena, piemēram, , saņem celmu no divām pusēm, masējot visu delikāti nervu gali, kas tur atrodas , kā arī nepārtraukti , triecot G-punktu. Vīrieši, tad atkal, var parasti tiešām jūt otru priekšmetu vai dzimumlocekli caur maksts sieniņu radot viņiem paaugstinātu stimulāciju, un, ja aktā tiek izmantots vibrators, viņi saproti buzz piedāvā viņiem prieku.
Gordons, Klēra (2012. gada 14. marts). “Kā nopelnīt 39 000 USD, pārbaudot seksa rotaļlietas mājās”. AOL.com darbavietas.
Dildo ir vibrējoša sīkrīks, ko izmanto maksts vai tūpļa seksuālai stimulēšanai. Dildo ir parasti izgatavoti no silikona gumijas, tomēr var būt