Cock Straps and Harnesses

Elektriskais sekss un medicīniskais fetišs
https: //www.youtube.com/watch? V = xoMFDLyOaiI
 Gaiļa siksnas un zirglietas Lai gan daži vienkārši valkā iesaiņošanai un fetiša valdzinājumam, šīs vienības klāt. bms enterprises šiem cēloņi var varētu būt nepieciešami dažādi veidi vai gaiļu siksnu un instalāciju dizains. Nosakiet, kāpēc jums vēlaties uzvilkt gaiļa siksnu un zirglietas, un atlasīt kārtot , kas veidi jūsu vēlas.
Izgatavots Pipedream modernākajā mākslas gumijas ražošanas uzņēmumā, katrs King Cock ir bez ftalātiem, lateksa, fizika – drošs un hipoalerģisks. . Smagā slodze vinila stiprinājums saglabā visas lietas vietā pat tad, kad kustība sasilst. Form novitāte pliki dzimumlocekļa vītotas brilles – kļūst dizains apskauj jūsu ķermeni kontūras un kļūst vēl mīkstāks un vairāk pielāgojas lietošanai ar katru. Striped and Patterned StockingsAr ļoti regulējamu siksnu siksnu un vidukļa siksnām tas ērti uzvalkiem viduklim tik daudz kā piecdesmit divi collas.
Un tiem , kuriem patīk mainīt savu stilu katru katru tik bieži , mēs iesakām iegūt noteikti vienu no mūsu instalācijām kas var būt bija lencēm. Viņi ir labi daudziem, vajag izskatīties grūts un grūts tomēr joprojām ir atvieglots un atlaists uz līdzīgs laiks. Augšpusē ar priekšpusi H, ar X-Harness atkal un divām jiggle balls and love eggs siksnām, kas sasniedz metāls) gredzenu (noņemams ).
vibrating love eggs noteikti ķermeņa zirglietas ādas bāzes cienītājiem! lubricants and oils lielums atbilst lielākajai daļai ādas korpusa zirglietas ir pilnīgi pielāgojamas no visiem leņķiem kas nozīmē jums būs pielāgots piemērots jūsu faktiskajam izmēram. Gredzena iebūvēts izmērs ir 50 mm, un augstums var