Dildos

Kelnaitės ir rankinės
https://www .youtube.com / žiūrėkite? v = wCDTLoJdkf4
 Dildos Be to, graikai dildo naudojo kituose kontekstuose. Aristofano garsus vaidinime „Lysistrata“, pvz. , Graikų mergaitės vyksta lytiniai santykiai streikas, kuris rezultatus į dialogas dėl panaudojimo dildo, siekiant patenkinti save kadangi protestuojant. Apsilankykite „Spectrum“ svetainėje , norėdami būti mokomi daugiau susijusius su lytiniai santykiai žaislu įmonė. Žiūrėti daugiau nuotraukų Zoë nufotografavo žemiau .
Metaliniai ir stikliniai dildo gali būti panaudoti sensoriniam žaidimui. Jei norite karštesnių pojūčių, palikite savo lytinio akto žaislo į dubenį su šiltu vandens kelias minutes iki temperatūra jaučiasi „jums tinkama | geriausia jums“. Jei jums labiau patinka jaudinantis vėsinimas, naudokite identišką procesą vis dėlto su šaltu vandeniu. Nenaudokite verdančio vandens ir nedėkite metalo ir stiklinių lytinių santykių žaislų į šaldiklyje, nes abu gali būti gali sukelti poras ir odą pakenkti.
Norėdami gauti geriausius rezultatus, silikoninių dildų džiovinimas plaukų džiovintuvu padeda sumažinti masę , pritraukiant dulkes . Daugybė lytinių santykių žaislų būna su savo pačios tempimo virvelės, skirtos laikyti, bet tai yra taip pat galima įsigyti, jei jūsų yra dingo arba sugadinta . Dildo gali būti lengvai valomi valymo muilu ir vandeniu, arba gali būti panaudotas antibakterinis purškiklis gali būti naudojamas. 6 Sex Positions That Basically Are A Workout lytiniai santykiai žaislų higiena gaminiai užtikrinkite veiksmingiausioms rezultatams . Thongs for Men valymo gaminių, kurie nėra specialiai sukurti seksui žaislų priežiūrai, nes šie gali būti kenksmingi savo seksualinę sveikatą .
Dildo, ypač specialiai sukurtas, gali būti stimuliuoti G tašką sritis . Plus Size Bras and Bra Sets„Analinio dildo“ peradresavimai čia . Norėdami, kad vibruojantis įtaisas tariamas liktų tam tikrą laiką kurį laiką, žiūrėkite analinį vibratorių.
Visų lyčių ir seksualinės orientacijos žmonės paprastai šiuos įrenginius naudoja masturbacijai ar kitoms seksualinėms mankštoms. Miegamasis yra taškas vieta galite leisti laisvas ir malonus , ir dildo, ir skirtingi pradedantiesiems skirtas vyro tyrumas seksas žaislai gali padėti jums pasiekti jūsų svajonių seksualinę nirvaną. Kai pasirinkote vieną, jūs pora svarstymai nešti omenyje.

Ar esate pradedantysis ? Jei taip, pasirinkite mažesnį žaislą tai yra tikroviškas stiliaus stilius ir spalva kad tai ne kištuko.

„Bondara“ trys Funkcinis nuotolinio valdymo vibracinis dildo – 6,5 colio


https: //www.youtube.com/watch? v = q1f-xAkIfpo
Kai kurie dildo yra skirti dėvėti diržus, kartais vadinamus diržus ant diržų arba dirželius, pritvirtintus ant diržo, arba dėvėti viduje, paprastai su išoriškai pritvirtintais vibruojančiais įtaisais. Dvipusiai dirželiai su dirželiais gali būti gali būti naudojami su dviguba apdaila, skirti dėvėti klientus, kurie nori a dvigubas o 8 galingas vibracinis gaidžio žiedas vyrams reikia ekspertizė skverbimasis iš makšties ar išangės kadangi taip pat įsiskverbimas į asocijuotąjį. Jie gali būti naudojami norint patekti į vidų (vyrai | vyrai). Jei moteriška prasiskverbia į patiną, poelgis vadinamas susiejimas. Stiklo ir plieno dildo turi panašius parinktis.

Asmeniniai minkšti 7 colių Dicks žaislai moterims su tvirtu …


Jei esate pradedantysis , galbūt pradėkite nuo mažesnio dildo, pavyzdžiui, , nes Tantus ūmus. Tai vis tiek tiekia seksualinius malonumus, vis dėlto veikiau nei per daug kompensuoja dydžiui , tai yra , žiūrint į malonų G- Taškinė stimuliacija. “Gėdinga netgi naudoti [ lytinis aktas žaislą], kodėl gi jiems reikia turėti reguliavimo?” sako Alexandra Fine, „Dame Products“ įkūrėjo tėvas, įkūrėjas, gaubtą šiuos elektroninius elementai dirbti kartu su mūsų kūnais.
Po parodos ji nuvažiavo į kelionę atgal į Detroitą ir davė mums nuotrauka turą po jos lytis žaislą parodyti kambarį. Štai ką ji dar informavo mums apie savo dieną. Deja, paskutinė savaitė nebuvo pirmoji pirmoji kartą, kai šunys gavo sekso žaislų. Dildo aukštakulnių silikoninių batų masažuoklis. Fist Dildos Fuk-Shu“ platinos silikono per didelis kulno batų dildo lytinis aktas žaislas.
Aplinkos apsaugos agentūra ftalatus pažymėjo kaip „ pasiekiamus žmogaus kancerogenus“, tai reiškia reiškia, kad jie gali potencialiai sukelti> vėžys . Želė kaučiukas ir polivinilchloridas (PVC) yra papildomai poringi, tai reiškia , kad bakterijos gali patekti į žaislo viduje esantį ir padaryti jį beveik neįsivaizduojama šveisti.
Idėja cheminių junginių į jūsų kūną