The Anal Foreplay Tips You Need To Know

valentines day gifts for her Kas notiktu, ja tev nejauši būtu bijis sekss ar tamponu?
https: //www.youtube.com/watch? v = oVHsDYJOmG8

 Anālās priekšspēles padomi, kas jums jāzina Vājināti erekcija, pazemināts dzimumtieksme, nespēja līdz orgasmam un maksts sausumam to visu var piedēvējams prāts , ko pavada emocionāli un psiholoģiski elementi . domu atslābināšana un pārvēršanā pārveidošanu par vienu ar ķermeni agrāk nekā sekss ir izšķirošs dzīvesveids, kas ir bdsm , optimāls seksuāls efektivitāte un prieks. “Daudzi apsver dzimumorgānus vada klāt, kad dzimumakts drīz notiks notiek, bet tas ir patiesi smadzenes tas ir sirds komanda katrā seksuālā pieredzē .
Daudz izcila priekšspēle streiki ir ķermeniski. bms enterprises gan tas padara veselu jēgu – kontakts ir tik svarīgs daļa seksa – psiholoģiskās sastāvdaļas satraukums nozīmē, ka jūs esat jūs , atstājot dažus pilnīgi fantastiskus iespējas parādītu savu asociēto. Tas ir vieta netīri runāt ienāk . Vēl viena svarīga priekšspēle pieeja ir iesaistīšanās orālā sekss .
Lai gan tas var tiešām justies labi, tas kļūst garlaicīgs pēc kādu laiku un var patiesībā sākt valkāt uz izejas. Siekalas izžūst jūsu poras un āda, un atvere ir pēdējā vieta, kurā jums vēlaties izžūt, īpaši ja dzimumakts priekšspēle ir rimming. ārpuse mazgāšana jūsu pamatnei ir obligāta .
Nav nekā nepareiza , saskaņā ar islāmu, meitenei jābūt enerģiskai un atsaucīgai laikā sekss . Runājot par islāma šariatu, visi mujtahīdi ir vienisprātis, sakot, ka seksuāla priekšspēle pati par sevi ir mustahabs ( labvēlīgs ). Tāpat ir ieteicams nevajag steigties uz seksuālo darbību .5 Operatīvais vārds ir abpusējs prieks un gandarījums.
“Tātad daudz dzimumakta ir ātrs – īpaši pornogrāfijā – tomēr anālais spēlē jābūt mystim jane nepiesaistītie electra stimulē vibrējošās kegela bumbiņas jābūt sagatavotām,” saka Morze. 1. Atslābiniet tos laupījumu muskuļi .
orgasm balls ir piepildīta ar nerviem ( tāpēc, punkts ), bet tas nav nav būtībā netieši norādīt tas var informēt vai viena lieta iet iekšā vai ārā . Jebkurā laikā varat beigu ar jautājumiem, ​​ tomēr vienkārši zināt, ka sensācija esat varētu būt vienkārši no ~ jaunās stimulācijas ~, nevis pēkšņas vēlmes doties.

Higiēna pirms un caur anālo atveri


Ir ķekars li’l muskuļu audi apaļu jūsu anālo atveri kas var būt diezgan saspringts jums vajadzētu ‘ re nav atslābis. Kā izriet no loģikas, ja šie muskuļi un jūsu anālais sfinkteris ir saspringti, ievietojot kaut ko varētu būt sāpīgi un grūti diezgan nekā patīkami un vienkārši. Izmēģiniet kaut ko , piemēram, dziļu elpošanu vai nomierinošu masāžu kopā ar savu pavadoni pārliecināties katrs gan jūs, gan jūsu pakaļa muskuļi ir pietiekami atdzesēti, pirmsanalīta spēle.
strapped e liquids mēs esam vairāk ne tikai mūsu bioloģija. Galu galā meitene ir iegūta jūtas . Vestheima saka: dāma īpaši vajadzības emocionālu pārliecību, ka vīrietis viņa gatavojas dzimumaktu ar tiešām vēlmes būt kopā ar viņu.
https://www.youtube.com/watch?The Top Kegel Ballsv=rxdTQoZMUms

R29 ķermenis un prāts


prāts ir atbildīgs par hormonu izdalīšanos. prāts ir atbildīgs par “Anal Gone Wrong”). Kas ir parastais šķidruma daudzums (vai vēl sliktāks daudzums) daudzums (kas ir nepieciešams) pēc tam pēc tam ar skalu no “mazgājiet plaukstas ” līdz ” pirkt jaunas palagi / domājams jauns gulta “?
Tā kā mēs esam