Dildos

Kelnaitės ir rankinės
https: //www.youtube.com/watch? V = dh9MiC5ORRg
 Dildos Be to, graikai dildo naudojo skirtinguose kontekstuose. pocket fuel e liquid garsus vaidinime „Lysistrata“, pvz. , Graikų ponios vyksta lytiniai santykiai streikas, kuris rezultatus į dialogas dėl panaudojimo dildo, siekiant patenkinti save tuo tarpu protestuojant. Apsilankykite „Spectrum“ svetainėje , norėdami mokytis daugiau susijusius su lytiniai santykiai žaislu įmonė . Žiūrėti daugiau nuotraukų Zoë nufotografavo po .
Metaliniai ir stikliniai dildo gali būti naudojami sensoriniam žaidimui. Jei norite karštesnių pojūčių, išvykite savo lytinio akto žaislo į dubenį su šiltu vandens kelias minutes iki temperatūra jaučiasi „jums tinkama | geriausia jums“. Jei jums patinka jaudinantis vėsinimas, naudokite identišką procesą vis dėlto su šaltu vandeniu. Anal StretchersNenaudokite verdančio vandens ir nedėkite plieno ir stiklinių lytinių santykių žaislų į šaldiklyje, nes kiekvienas gali būti sukelti odai sugadinti .
Norėdami gauti geriausius rezultatus , silikoninių dildų džiovinimas plaukų džiovintuvu padeda sumažinti , pritraukiant purvą. Daugybė sekso žaislų komplekte savosios tempimo virvelės, novelty and edible underwear laikyti, bet tai yra papildomai ten , jei jūsų yra netinkama arba sugadinta . Dildo gali būti paprasčiausiai valomi muilu ir vandeniu, arba gali būti panaudotas antibakterinis purškiklis gali būti naudojamas . Šios lytis žaislų higiena gaminiai garantiją veiksmingiausioms rezultatams. Nenaudokite valymo gaminių, kurie nėra specialiai sukurti lytinių santykių žaislų priežiūrai, nes šie gali būti pavojingi savo seksualinę gerovę.
Dildo, reikšmingai specialiai sukurtas, taip pat gali būti naudojami stimuliuoti G tašką sritis . „Analinio dildo“ peradresavimai čia pat. Norėdami, kad vibruojantis įtaisas skirtas pasilikti tam tikrą laiką kurį laiką, žiūrėkite analinį vibratorių.
Visų lyčių ir seksualinės orientacijos žmonės paprastai šiuos įtaisus naudoja masturbacijai ar skirtingoms seksualinėms mankštoms. Miegamasis yra vieta kur galite leisti laisvas ir linksmintis , ir dildo, ir skirtingi pradedantiesiems skirtas vyro tyrumas seksas žaislai gali padėti jums pasiekti jūsų norų seksualinę nirvaną. plus size sexy nightwear pasirinkote vieną, jūs turite keletas klausimai nepamiršti .
Ar esate naujokas? Jei taip, pasirinkite mažesnį žaislą tai tikroviškas stiliaus mada ir spalva kad tai nėra kištuko.

„Bondara“ 3 Funkcinis nuotolinio valdymo vibracinis dildo – 6,5 colio


https: //www.youtube.com/watch? nasswalk toys = oVHsDYJOmG8
Kai kurie dildo yra skirti dėvėti diržus, kartais vadinamus diržus ant diržų arba dirželius, pritvirtintus ant diržo, arba dėvėti viduje, kartais su išoriškai prijungtais vibruojančiais įrenginiais . Dvipusiai dirželiai su dirželiais gali būti gali būti naudojami su dviguba apdaila, skirti dėvėti klientus, kurie nori nori dvigubas -8 galingas vibruojantis gaidžio žiedas vyrams iki patirtis skverbimasis iš makšties ar išangės tuo tarpu taip pat įsiskverbimas į partnerį . Jie gali būti naudojami norint patekti į vidų (vyrai | vyrai). Jei moteriška prasiskverbia į patiną, poelgis vadinamas susiejimas. Stiklo ir plieno dildo turi panašius ypatybes .

Asmeniniai minkšti 7 colių Dicks žaislai moterims su tvirtu …Jei jūs esate naujokas, galbūt pradėkite nuo mažesnio dildo, pavyzdžiui, kaip Tantus ūmus. Tai vis dėlto tiekia seksualinius malonumus, vis dėlto šiek tiek nei per daug kompensuoja matmeniui, tai, žiūrint į malonų G- Taškinė stimuliacija. “Gėdinga netgi naudoti [ lytinis aktas žaislą], kodėl gi jie turėtų turėti reguliavimo?” sako Alexandra Fine, „Dame Products“ įkūrėjo tėvas, įkūrėjas, dėl sukelti> dauguma vėžio. Želė kaučiukas ir polivinilchloridas (PVC) yra taip pat poringi, tai reiškia, kad mikroorganizmas gali patekti į žaislą ir padaryti jį praktiškai neįsivaizduojama plauti .
mintis gali būti į jūsų kūno sudėjimą. Bet mes ne , kad tikrai , sako Fine, kaip patiekalų kokybės silikono sąveikos su žmogaus kūno sudėjimas nebuvo ištirtas. Demonstrantai susirinko tam, kad ore vyktų sekso žaislai, arba juos prisegtų prie savo kuprinės. Arba skirtingas vietas.
Perskaitykite mūsų slapukų politiką. Savo privatumo nustatymuose bet kada galite pakeisti savo nuostatas. Kibernetinė oda yra dirbtinė medžiaga , kuri jaučia daugiau ​​kaip žmogaus poras ir odą. Jis yra akytas ir negali būti sterilizuotas.

Stebėkite, kaip šis vaikinas žaidžia AC / DC grąžinimą juodai, naudodamas „Dildos“


Jei ekspertizė bet koks makšties sandarumas ar skausmas per įsiskverbimą, mažesnis dildo, „Sportsheets Please“ arba „Inspire dilator“ rinkinys gali būti a didesnis variantas jums. Tačiau naudojant daugybės su bet kokiu dildžiu, pagalba palengvinti bet kokį diskomfortą gali būti, kad galite būti patirtis įdedant preliminarų įterpimą. . Jei jums tai gerai, galite rasti kad galite atsipalaiduoti geriau ir mėgaukitės daugiau visiškai. Nors jie numanyti skirti naudoti savęs stimuliavimui, dildo kurie turi didesnis , plokštesnis pagrindas gali būti saugiai dėvimi diržuose naudoti kaip dirželis per visą laiką seksas . Dildo taip pat gali būti analiniam žaidimui ir „P-Spot“ stimuliavimui vyrams.
Tai visos inertiškos atsargos neištekės iš cheminių medžiagų ar neatsiras bakterijų (tol, kol jūs ‘) vėl skalbiate žaislus teisingai ). Taigi, nors Fine sako, kad ftalatų (ir PVC) yra daug mažiau paplitę seksas žaislai šiomis dienomis, žiūrėkite į žaislus, kuriuose sakoma, kad be ftalatų ir kurie yra pagaminti iš silikono arba kitų neplastiškų medžiagų . Labiausiai gerbiami prekės ženklai naudos maistas rūšies silikoną ir ženklins savo pakuotes “kūnas saugus”. Bet tas laikotarpis nedarytų iš tikrųjų reikštų ką nors , kai žaislai nesilaiko taisyklių . Ką jūs turėtumėte , kad valgiai rūšies silikonas, toks kaip medžiaga , naudojamas silikono kepimo padėklams gaminti, buvo ištirtas, kad įsitikinkite, kad tai ne